Pracownia

Pracownia Rozwoju Osobistego Kreska mieści się w dwóch lokalizacjach: przy ul. Marcelińskiej 62b/23 (I piętro) i przy ul. Grunwaldzkiej 37a/15 (IV piętro) w Poznaniu – odbywają się tu nasze warsztaty oraz indywidualne sesje psychoterapeutyczne.

Można do nas dojechać tramwajami linii nr 1, 6, 13, 15 – przystanek Grochowska lub Ostroroga i autobusami linii nr 145 (z Dworca Zachodniego), 163, 169, 182 – przystanek Marcelińska.

Podczas warsztatów i szkoleń pracujemy w małych, kameralnych grupach, uczestnikami są zarówno studenci i uczniowie, jak i osoby szukające swojego miejsca w życiu osobistym i zawodowym, osoby pracujące, rodzice zajmujący się wychowaniem dzieci, seniorzy.

Jeśli chcesz wziąć udział w konsultacji psychologicznej / warsztacie, a nie masz z kim zostawić dziecka – możesz zabrać je ze sobą. Dziecko / dzieci pozostają wtedy pod twórczą opieką pedagoga w sali obok, biorąc udział w ciekawych, odpowiednich do wieku zabawach rozwojowych. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci przyjścia z dzieckiem.