Aleksandra Lepke

IMG-20210405-WA0056

Jestem psychologiem z ponad dwudziestoletnim stażem pracy. Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą. W swojej pracy stosuję podejście integracyjne. Korzystam z metod, jakie daje psychoterapia EMDR, systemowa, poznawczo-behawioralna, ericksonowska i psychodynamiczna.

Ukończyłam kurs terapii systemowej oraz terapii poznawczo – behawioralnej. Jestem w trakcie 5-letniego kursu psychoterapii w nurcie ericksonowskim oraz systemowym (atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz akredytowanego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego). Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą i parami.

Równolegle do pracy diagnostyczno-terapeutycznej pracuję w obszarze HR i PR. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie HR i PR oraz doradcze i trenerskie, które zdobyłam w firmach produkcyjnych, usługowych i realizując dodatkowe projekty.

Prowadziłam szkolenia związane z rozwojem kompetencji interpersonalnych. Przez wiele lat byłam członkiem Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o stopniu Niepełnosprawności. Pracowałam jako doradca zawodowy i jako terapeuta na oddziale uzależnień. Pracowałam również z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym.

Zapraszam osoby doświadczające trudności w radzeniu sobie ze stresem, lękiem, wypaleniem zawodowym, a także osoby doświadczające problemów w relacjach rodzinnych, partnerskich, zawodowych. Sama wiele w życiu przeżyłam, wiele doświadczyłam, musiałam stawić czoła niejednemu wyzwaniu, konstruktywnie pokonać własne ograniczenia oraz zaakceptować bolesne straty. Wiem, jak trudna bywa zmiana, kryzys, ale i z własnego doświadczenia wiem, że trudności można pokonać i cieszyć się życiem.

Aby zapisać się na konsultację indywidualną:

Prześlij na adres biuro@pracowniakreska.com swoje imię, nazwisko, nr tel. oraz podaj dni i godziny, w których jesteś dyspozycyjna/y. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie zapisu wraz z propozycją terminu spotkania. Możesz zapisać się również telefonicznie poprzez nasz sekretariat: 518 847 434
Jedna sesja trwa 50 minut i kosztuje 170 zł. Terapia par: 50 min / 200 zł