Kinga Szymaniak

Kinga Szymaniak

Kinga Szymaniak psychoterapeuta systemowy pracuje z osobami dorosłymi

 

Jestem psychologiem i psychoterapeutą systemowym w trakcie szkolenia.
W mojej pracy terapeutycznej wychodzę z założenia, że każda osoba przynosi na spotkania swoją indywidualną życiową historię, która zasługuje na wysłuchanie, zrozumienie i uprawomocnienie.

Jestem przekonana, że każda osoba ma w sobie zasoby i siłę, które czekają na odkrycie. Według mnie każdy człowiek ma wewnętrzną motywację do rozwoju i zmiany – potrzebuje do tego bezpiecznej przestrzeni, szacunku i empatii, którą staram się zapewnić w gabinecie. Towarzyszę drugiemu człowiekowi w procesie jego zmiany.
Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię nastolatków w nurcie systemowym.

Uważam, że każdy człowiek funkcjonuje na co dzień w różnych systemach (rodzinnym, społecznym), które wpływają na jego stan psychiczny i emocjonalny.
Pomagam osobom w kryzysach życiowych, problemach związanych z relacjami interpersonalnymi oraz trudnościami w obszarze komunikacji. Udzielam wsparcia w sytuacjach obniżenia nastroju, radzenia sobie ze stresem. Wspomagam w odnalezieniu nowego spojrzenia na swoją przyszłość oraz w akceptacji siebie. Współpracuję z osobami LGBT.

Jestem Członkiem Nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Psychoterapii Systemowej. W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa.
Swoją pracę poddaję stałej superwizji.
Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Obecnie kształcę się w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej.
Doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in na:
Oddziale Opiekuńczo-Leczniczo-Psychiatrycznym w Owińskach,
Szpitalu im. Prof. S. T. Dąbrowskiego w Puszczykowie,
Półkoloniach Psychologicznych w Pracowni Rozwoju Osobistego Kreska.
Dodatkowo w ramach wolontariatu przynależę do organizacji Otwartych Szaf – która ma na celu pomagać osobom LGBT.

Aby zapisać się na konsultację indywidualną:

Prześlij na adres biuro@pracowniakreska.com swoje imię, nazwisko, nr tel. oraz podaj dni i godziny, w których jesteś dyspozycyjna/y. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie zapisu wraz z propozycją terminu spotkania. Możesz zapisać się również telefonicznie poprzez nasz sekretariat: 518 847 434
Jedna sesja trwa 50 minut i kosztuje 150 zł.