Michał Koliński

MK_foto_black

Jestem absolwentem studiów magisterskich psychologicznych o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospełcznym SWPS w Poznaniu oraz podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Ukończyłem szkolenie 101 z zakresu Analizy Transakcyjnej, zakończone certyfikatem European Association Transactional Analysis (EATA) w Grupie Spotkanie.

Doświadczenie zawodowe zdobyłem odbywając staże kliniczne między innymi w:

  • Oddziale Opiekuńczo-Leczniczym Psychiatrycznym w Owińskach
  • Wielkopolskim Stowarzyszeniu Alzheimerowskim
  • Centrum Treningu Uwagi Słuchowej TOMATIS

Kontynuuję kształcenie w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, jestem na drodze do zdobycia Certyfikatu Psychoterapeuty i Doradcy Systemowego. Posiadam członkostwo stowarzyszenia WTTS.

Swoją ofertę kieruję do osób dorosłych oraz młodzieży od 15 lat zmagających się z kryzysami życiowymi, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami lękowymi, wypaleniem zawodowym, trudnościami w relacjach interpersonalnych, depresją, DDA.

Przyjmuję również rodziny oraz pary (całe systemy). Głównym celem tego typu terapii jest zmiana struktury rodziny w sytuacji kryzysu, przywrócenie możliwości adaptacyjnych, ustalenie granic, a przede wszystkim poprawa relacji i komunikacji w rodzinie.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji, tym samym przestrzegając zasad Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa. Pacjentów przyjmuję zarówno w trybie stacjonarnym, jak i zdalnym.

Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 695-172-572

wolne terminy: poniedziałki g. 20:00, piątki g. 20:00, od października dostępne również soboty (dorośli, rodziny, pary oraz młodzież od 15 lat)

ZnanyLekarz.pl Michał Koliński