Psychoterapia – Poznań z jedną z najlepszych pracowni rozwoju osobistego

Dowiedz się, jak wygląda droga do odzyskania spokoju ducha i radości życia. Poznaj sposoby poprawienia relacji z bliskimi i współpracownikami. Naucz się rozpoznawać swoje emocje i radzić sobie z nimi w odpowiedni sposób, aby zachować równowagę. Odwiedź gabinet psychoterapii Poznań – Kreska. Psychoterapia indywidualna – Poznań – pod okiem doświadczonego specjalisty z centrum psychoterapii Poznań – Kreska, który potrafi słuchać i wyciągać wnioski z Twoich opowieści, pozwoli Ci zrozumieć podłoże Twoich problemów.

Dzięki regularnym sesjom terapeutycznym, indywidualnemu podejściu i zastosowaniu skutecznych, sprawdzonych metod leczenia, poradzisz sobie z każdym zakrętem w Twoim życiu. Sprawdź korzyści, które daje Ci psychoterapia. Poznań stanowi siedzibę Pracowni Rozwoju Osobistego Kreska, która zrzesza doświadczonych i zaufanych psychologów, psychoterapeutów i pedagogów, którzy pomogą Ci znaleźć najlepsze wyjście z wielu trudnych sytuacji.

 

Na czym polega psychoterapia? Poznań – psychoterapeuta z doświadczeniem

Psychoterapia, oferowana przez ośrodek psychoterapii Poznań – Kreska, to forma leczenia, oparta na budowaniu relacji między Tobą a psychoterapeutą. Pomoc psychologiczna powstała z myślą o osobach cierpiących z powodu wielu różnorodnych problemów, doświadczanych w relacjach z samym sobą bądź z innymi ludźmi. Problemy osób poszukujących pomocy są bardzo indywidualne, co uniemożliwia jednoznaczne ich klasyfikowanie. Dlatego pacjent oraz psychoterapeuta współpracują ze sobą. Gabinet psychoterapeutyczny Poznań – Kreska wyróżnia zespół specjalistów, którzy pomogą Ci zidentyfikować problemy i emocje, a następnie zmienić wzorce postępowania tak, aby poprawić Twoje samopoczucia i życie na lepsze.

Zastanawiasz się, jakie możliwości leczenia oferuje Ci Poznań? Psychoterapeuta z centrum psychoterapii Poznań – Kreska zawsze indywidualnie traktuje każdego pacjenta, stara się zrozumieć Twoje postępowanie oraz wspólnie z Tobą ustala cel spotkań i zastosowanie metody, która pomoże Ci rozwiązać wskazany problem. Liczba spotkań, niezbędnych do wyzbycia się trudności, może być różna. Sesji może być kilkanaście, kilkadziesiąt, jednakże efekty współpracy mogą być widoczne znacznie wcześniej. Sprawdź gabinet psychoterapeutyczny Poznań – Kreska, umów się na wstępną konsultację i poznaj możliwości leczenia, dostosowane do Twoich potrzeb.

Projekt bez tytułu (17)

 

Jakie problemy rozwiąże psychoterapeuta – Poznań?

Zastanawiasz się, jakie problemy pomoże Ci rozwiązać psychoterapia? Poznań, jako jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce, gwarantuje dotarcie do najlepszych specjalistów. Właśnie tu mieści się Pracownia Rozwoju Osobistego Kreska z ośrodkiem psychoterapii, zrzeszającym doświadczonych psychoterapeutów.

Jedną z największych zalet korzystania z pomocy centrum psychoterapii jest kompleksowe podejście, zapewniające nie tylko regularne sesje terapeutyczne, ale również warsztaty, dzięki którym zwalczysz stres, nauczysz się technik relaksacyjnych, szybkiego uczenia się i reagowania na przeciwności losu.

Psychoterapia będzie pomocna zwłaszcza wtedy, gdy doświadczasz:

 • trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu związków, przyjaźni,
 • trudności w relacjach partnerskich, małżeńskich, rodzinnych, w relacji z dzieckiem,
 • poczucia pustki, samotności,
 • niskiego poczucia własnej wartości,
 • problemów związanych z nieśmiałością,
 • intensywnych, przeszkadzających Ci w codziennym życiu emocji: złości,
 • lęku, smutku, żalu, wstydu, poczucia winy,
 • cierpienia, bólu związanego ze stratą, żałobą, rozstaniem,
 • problemów dotyczących życia zawodowego (m. in. podejmowanie decyzji, poszukiwanie swojego miejsca, relacji ze współpracownikami, wypalenie zawodowe, wyznaczanie i realizowanie celów),
 • wysokiego poziomu stresu,
 • braku motywacji i energii do pracy, nauki,
 • trudności związanych z okresem ciąży i połogu,
 • apatii, zmęczenia, znudzenia, poczucia bezsensu otaczającej Cię rzeczywistości,
 • problemów dotyczących ciała, związanych m. in. ze snem, odżywianiem, oddychaniem, które mogą mieć przyczyny psychologiczne,
 • gdy czujesz potrzebę rozwoju swojej osobowości w różnych obszarach.

Jeśli chcesz lepiej poznać i rozumieć siebie, a w konsekwencji odczuwać codziennie wyższy poziom szczęścia i zadowolenia z życia, umów się na wizytę! Dobry terapeuta Poznań – Kreska wesprze Cię w wychodzeniu na prostą!

 

Jak wygląda psychoterapia? Poznań

Najczęściej psychoterapia w ośrodku Poznań – Kreska rozpoczyna się jednym bądź kilkoma spotkaniami wstępnymi, zwanymi konsultacjami psychologicznymi. Zebrane podczas spotkań informacje z wywiadu z pacjentem, pozwalają określić kontrakt terapeutyczny, zawierający:

 • obszary, nad którymi pacjent chce pracować,
 • częstotliwość spotkań,
 • długość trwania spotkań,
 • koszty leczenia.

Troszczymy się o wzajemne zaufanie i dyskrecję, dlatego kontakt między Tobą a psychoterapeutą jest ograniczony tylko do sesji terapeutycznych. Psychoterapeutę obowiązuje bezwzględna zasada poufności. W Pracowni Rozwoju Osobistego Kreska Poznań świadczymy pomoc osobom, znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych, w oparciu o psychoterapię poznawczo-behawioralną oraz terapię EMDR. Swoją pracę poddajemy regularnej superwizji. Pracujemy zgodnie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa.

Zapisy:

Prześlij na adres biuro@pracowniakreska.com swoje imię, nazwisko, nr tel. oraz podaj dni i godziny, w których jesteś dyspozycyjna/y. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie zapisu wraz z propozycją terminu spotkania. Możesz zapisać się również telefonicznie: 518 847 434

Dostępne terminy znajdziesz tutaj:

Aktualności

Przeczytaj również:

Terapia umysłu i serca – gabinet psychologiczny Poznań