Techniki trenerskie

Pracownia Rozwoju Osobistego Kreska w Poznaniu zaprasza na szkolenie: TECHNIKI TRENERSKIE – JAK PRACOWAĆ Z GRUPĄ

 

Zapraszamy:

  • psychologów, pedagogów, nauczycieli,
  • studentów psychologii, pedagogiki i kierunków pokrewnych,
  • wszystkie osoby pracujące lub chcące pracować z grupami.

Praca jako trener to niezwykle ciekawa droga zawodowa. To praca, która daje nam możliwość poznawania wielu nowych ludzi, rozwijania relacji z nimi, wspierania ich, dostarczania im narzędzi do pracy (osobistej, zawodowej), obserwowania, w jaki sposób zmieniają siebie, swoją pracę, swoje życie. To pasja, dzięki której nie tylko możemy towarzyszyć w rozwoju naszym klientom, ale także sami nieustannie się rozwijamy.

Projekt bez tytułu (45)

Program szkolenia:

 

PROJEKTOWANIE SZKOLENIA

PROJEKTOWANIE SZKOLENIA (4 godziny)

Podczas zajęć zajmiemy się różnorodnością metod i technik szkoleniowych, z których warto korzystać w pracy. Powiemy też o tym, jak zaplanować szkolenie tak, aby było jednocześnie ciekawe i efektywne, jaką kolejność wprowadzanych treści ustalić oraz jak dobrać do konkretnych treści odpowiednią technikę szkoleniową.

UMIEJĘTNOŚCI KOMUNIKACYJNE (4 godziny)

Trener to osoba, której praca polega głównie na rozmowie. Stąd niezwykle ważne jest, aby był on świadomy tego, w jaki sposób wchodzi w relacje z innymi ludźmi. Podczas warsztatu zajmiemy się ćwiczeniem technik aktywnego, uważnego słuchania, technik mówienia w taki sposób, aby nas słuchano oraz technik niewerbalnych.

WYBRANE GRY SZKOLENIOWE (2 godziny)

Podczas szkolenia omówione i przećwiczone zostaną przykładowe gry szkoleniowe, związane z popularnymi tematami szkoleń (m. in. negocjacje, komunikacja interpersonalna, asertywność, kreatywność).

PROCES GRUPOWY (2 godziny)

Znajomość procesu grupowego i wchodzących w jego skład faz procesu grupowego jest trenerowi niezbędna, ponieważ w każdej z faz jego zadania są nieco inne. Podczas zajęć omówimy poszczególne fazy procesu grupowego na przykładach i wspólnie zastanowimy się nad rolą trenera w każdej z nich.

Prowadzą: trenerzy Pracowni Rozwoju Osobistego Kreska

Cena: 360 zł

Cena obejmuje:
– uczestnictwo w szkoleniu,
– materiały potrzebne do zajęć,
– zaświadczenie o udziale w szkoleniu,
– kawę, herbatę, wodę, drobny poczęstunek,
– liczne, ciekawe materiały zawierające gotowe ćwiczenia do wykorzystania w pracy.

Jeśli jesteś zainteresowana/y tym tematem, skontaktuj się z nami – poinformujemy Cię, kiedy odbywa się kolejny warsztat.
Zapisy: biuro@pracowniakreska.com (prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr tel., tytułu szkolenia / szkoleń), tel. 518 847 434

 

lista warsztatów