Trening antystresowy

Pracownia Rozwoju Osobistego Kreska w Poznaniu zaprasza na warsztaty: TRENING ANTYSTRESOWY

trening_antystresowy

W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie. Chodzi o to, żeby nauczyć się tańczyć w deszczu.
(Vivian Greene)

Stres, zmęczenie i brak energii, przepełniający nas smutek, lęk, złość, poczucie winy i inne negatywne emocje – to problemy, które w dzisiejszym świecie dotykają każdego z nas, niezależnie od płci, wieku, tego, czym zajmujemy się na co dzień. Niemożliwe jest ich całkowite wyeliminowanie – ich odczuwanie wpisane jest w nasze życie tak samo, jak wszystko to, co dobre i piękne. Możesz jednak nauczyć się, jak sobie radzić, gdy poczujesz, że ogarnia cię stres – tak, aby stał się on nie czymś przerażającym i nieokiełznanym, a inspiracją dla samorozwoju oraz wzbogacania siebie i swojego świata.

Projekt bez tytułu (55)

 

 

 

 

 

 

 

Korzyści dla uczestników:

  • dowiesz się, czym jest stres, jaki jest mechanizm jego powstawania, poznasz swój indywidualny styl i strategie radzenia sobie z nim, a także zyskasz przestrzeń do ich rozszerzenia i/lub modyfikacji,
  • nauczysz się wykorzystywać różnorodne techniki relaksacyjne w codziennym życiu osobistym i zawodowym,
  • będziesz miał okazję poznać i od razu przećwiczyć techniki zmiany swojego zachowania (m. in. tworzenie planów w sposób pomagający zredukować stres), swojego sposobu myślenia (m. in. rozpraszanie i blokowanie negatywnych myśli) oraz techniki wyciszania i wykorzystywania trudnych emocji w twórczy sposób.

Jeśli jesteś zainteresowana/y tym tematem, skontaktuj się z nami – poinformujemy Cię, kiedy odbywa się kolejny warsztat.

W związku z dużą liczbą pytań informujemy, że to szkolenie prowadzimy również w formie indywidualnej.
Indywidualne szkolenie trwa 3 godziny, koszt 1 godziny: 150-200zł (w zależności od terapeuty).

Kontakt:
biuro@pracowniakreska.com
tel: 518 847 434

lista warsztatów