Terapia umysłu i serca – gabinet psychologiczny Poznań

Zmagasz się z problemami, które negatywnie wpływają na jakość Twojego życia? Szukasz sposobu na odnalezienie własnej drogi do szczęścia? Wsparcie specjalisty, który potrafi słuchać i zadawać odpowiednie pytania, pomoże Ci zniwelować napięcie i otworzyć się na nowe rozwiązania. Sprawdź, co oferuje gabinet psychologiczny w Pracowni Rozwoju Osobistego Kreska – Poznań. Pomoc psychologiczna opiera się na zaufaniu i szczerej rozmowie. Doświadczony psychoterapeuta korzysta zaś ze sprawdzonych metod i narzędzi przywracania wiary w siebie, aby wyleczyć umysł i serce. Leczenie bezsenności, stanów lękowych, depresji, trudności w relacjach z najbliższymi, leczenie zaburzeń osobowości – Poznań nie jest jedynym miastem, w którym możesz znaleźć specjalistów od psychoterapii. Poradnia psychologiczna w Pracowni Rozwoju Osobistego Kreska oferuje Ci jednak nie tylko konsultacje psychologiczne, ale również warsztaty.

Pomoc psychologiczna – Poznań. Leczenie rozmową

Pomoc psychologiczna zaczyna się od szczerej rozmowy. Tłumione emocje, związane z problemami w związku, w pracy, w rodzinie mogą przekraczać Twoje możliwości przystosowawcze, powodując różnego rodzaju objawy psychosomatyczne. Czas więc na zmianę! Jeśli czujesz, że tracisz kontrolę nad własnym życiem, a wyjście z trudnej sytuacji bez pomocy z zewnątrz staje się niemożliwe, dobrze trafiłeś. Poradnia psychologiczna Poznań – Kreska gwarantuje wsparcie na każdym etapie powrotu do zdrowia i szczęścia.

Konsultacja psychologiczna jest pierwszym krokiem do zmiany Twojego życia na lepsze. To pierwsze spotkanie z psychologiem lub psychoterapeutą, które polega na wstępnej konceptualizacji problemu i zebraniu informacji o Twoich trudnościach, celach i potrzebach.

kw

Kiedy i dlaczego warto odwiedzić gabinet psychologiczny Poznań – Kreska?

Co wyróżnia Pracownię Rozwoju Osobistego Kreska na tle innych gabinetów psychologicznych? Poradnie psychologiczne Poznań zaskoczą Cię różnorodnością oferty. Warto wybrać Pracownię Kreska z uwagi na kompleksowe podejście do Twoich potrzeb oraz indywidualnie dobrane metody pracy nad powrotem do zdrowia. Już podczas pierwszej konsultacji psycholog zaproponuje Ci formę dalszej współpracy. Pracownia Rozwoju Osobistego Kreska, jako jeden z najlepszych gabinetów psychologicznych w Poznaniu, oferuje m.in. psychoterapię indywidualną, warsztaty psychologiczne, psychoterapię par, rodzinną, trening antystresowy i relaksacyjny.

Na pewno zastanawiasz się, kiedy i dlaczego warto umówić się na wizytę w poradni psychologicznej. Pomoc psychologiczna może okazać się zbawienna, jeżeli doświadczasz:

 • trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu związków, przyjaźni,
 • trudności w relacjach partnerskich, małżeńskich, rodzinnych, w relacji z dzieckiem,
 • poczucia pustki, samotności,
 • niskiego poczucia własnej wartości,
 • problemów związanych z nieśmiałością,
 • intensywnych, przeszkadzających Ci w codziennym życiu emocji: złości, lęku, smutku, żalu, wstydu, poczucia winy,
 • cierpienia, bólu związanego ze stratą, żałobą, rozstaniem,
 • problemów dotyczących życia zawodowego (m. in. podejmowanie decyzji, poszukiwanie swojego miejsca, złe relacje ze współpracownikami, wypalenie zawodowe, wyznaczanie i realizowanie celów),
 • wysokiego poziomu stresu,
 • braku motywacji i energii do pracy, nauki,
 • trudności związanych z okresem ciąży i połogu,
 • apatii, zmęczenia, znudzenia, poczucia bezsensu otaczającej Cię rzeczywistości,
 • problemów dotyczących ciała, związanych m. in. ze snem, odżywianiem, oddychaniem, które mogą mieć przyczyny psychologiczne,
 • potrzeby rozwoju swojej osobowości w różnych obszarach; chcesz lepiej poznać i rozumieć siebie, a w konsekwencji odczuwać na co dzień wyższy poziom szczęścia i zadowolenia z życia.przedwio

Zapewniamy również pomoc psychologiczną osobom, które doświadczają trudności, związanych z:

 • depresją,
 • zaburzeniami lękowymi (lęk społeczny, lęk uogólniony, lęk paniczny, lęk o zdrowie, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne),
 • PTSD,
 • zaburzeniami odżywiania,
 • zaburzeniami osobowości,
 • chorobami somatycznymi i psychosomatycznymi.

Stale podnosimy kwalifikacje i rozwijamy swoje kompetencje, aby poradnia psychologiczna Poznań – Kreska mogła zapewnić Ci gwarancję szybkiego powrotu do szczęścia. Swoją pracę regularnie poddajemy superwizji, kierując się ponadto na co dzień Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa.

kwiatek

Pomoc psychologiczna Poznań – rodzaje najlepszych terapii

Wizyta u psychologa lub psychoterapeuty coraz rzadziej jest powodem do wstydu. Chcemy upewnić Cię w przekonaniu, że troska o zdrowy umysł i serce jest powodem do dumy! Odważ się wyjawić najbardziej skryte myśli, lęki i pragnienia, znajdź odpowiednie słowa, które wyrażą Twój ból, znajdź rozwiązanie problemów, które przybliży Cię do szczęścia! Poradnie psychologiczne Poznań, w tym Pracownia Rozwoju Osobistego Kreska – pomagają radzić sobie z własnymi emocjami. Opowiadając o swoich troskach doświadczonemu specjaliście, możesz spojrzeć na nie z innej perspektywy. Do najskuteczniejszych metod walki z tego typu problemami, należą psychoterapia poznawczo-behawioralna oraz terapia EMDR, czyli leczenie traumy.

O terapii EMDR przeczytasz tutaj:

https://emdr.org.pl/o-emdr/

 

Zapisy:

Prześlij na adres biuro@pracowniakreska.com swoje imię, nazwisko, nr tel. oraz podaj dni i godziny, w których jesteś dyspozycyjna/y. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie zapisu wraz z propozycją terminu spotkania. Możesz zapisać się również telefonicznie: 518 847 434

Znajdź bezpieczne schronienie i zrozumienie pod skrzydłami Pracowni Kreska!

Dostępne terminy znajdziesz tutaj:

Aktualności