Magdalena Torłop

Magdalena Torłop_fot

 

 

 

 

 

 

 

Magdalena Torłop – jestem pedagogiem (UAM specjalność: pedagogika opiekuńczo – wychowawcza oraz specjalność: poradnictwo pedagogiczne), pedagogiem specjalnym (WSNOZ oligofrenopedagog oraz specjalista diagnozy, terapii i edukacji osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu), edukatorem seksualnym (UAM, pomoc psychologiczna w dziedzinie seksuologii), terapeutą dzieci i młodzieży (Dolnośląskie Centrum Psychoterapii, Studium Terapii Dzieci i Młodzieży), terapeutą systemowym (kształcę się w WTTS). Jestem trenerem TUS oraz certyfikowanym diagnostą ADOS-2 i ASRS® (szkolenia specjalistyczne, diagnoza kliniczna osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu).

Jestem członkiem Fundacji JiM oraz Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Od ponad 20 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą (oraz ich rodzinami) na różnym etapie edukacyjnym i rozwojowym, o odmiennych ścieżkach rozwoju i funkcjonowania – najpierw jako pedagog, terapeuta i interwent w domu dziecka, obecnie jako pedagog i pedagog specjalny w placówkach oświatowych; związana jestem również z Pracownią Rozwoju Osobistego Kreska, gdzie prowadzę Trening Umiejętności Społecznych oraz indywidualne spotkania terapeutyczne z dziećmi i młodzieżą, przy zaangażowaniu środowiska rodzinnego.

Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach i konferencjach, by holistycznie odpowiadać na potrzeby dzieci i młodzieży, dbać o ich bezpieczeństwo w każdej sferze funkcjonowania, budując relacje oparte na zrozumieniu, akceptacji i empatii.

Jestem mężatką i mamą trójki nastolatków. Lubię ludzi, moje papugi, tort bezowy…. Odpoczywam przy książce, podczas prac w ogrodzie oraz na górskich szlakach. Kibicuję polskiej siatkówce i każdemu dziecku i rodzicowi – w wyzwaniach dnia codziennego i tych dalej sięgających.

Aby zapisać się na konsultację indywidualną:

Prześlij na adres biuro@pracowniakreska.com swoje imię, nazwisko, nr tel. oraz podaj dni i godziny, w których jesteś dyspozycyjna/y. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie zapisu wraz z propozycją terminu spotkania. Możesz zapisać się również telefonicznie poprzez nasz sekretariat: 518 847 434.
Jedna sesja trwa 50 minut i kosztuje 150 zł.
Adresy: ul. Grunwaldzka 37a/15, Poznań i ul. Chociszewskiego 33a/6, Poznań