Praca z genogramem

Pracownia Rozwoju Osobistego Kreska w Poznaniu zaprasza na warsztaty: PRACA Z GENOGRAMEM

genogram

Genogram to psychologiczne drzewo genealogiczne, mapa stosunków międzyludzkich i ich wpływów w rodzinie, w której żyjemy (technika stosowana w doradztwie i psychoterapii w nurcie systemowym). Dzięki jego rozrysowaniu możemy spojrzeć na naszą rodzinę i na nasze w niej miejsce z innej perspektywy; mamy okazję poznać historię rodziny, jej strukturę, występujące w niej zależności i powtarzające się wzorce.

 

Rysowanie genogramu daje także przestrzeń dla wzmocnienia swojej tożsamości i dla czerpania siły z zasobów. Podczas warsztatu uczestnicy na początku zapoznają się z ogólnymi zasadami tworzenia genogramu, następnie rozrysowują swoje genogramy. Dzielimy się swoimi refleksjami, omawiamy genogramy i wspólnie zastanawiamy się, jakie wartościowe wnioski do dalszej pracy nad sobą można z nich wyciągnąć.

Projekt bez tytułu (44)

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce: ul. Byczyńska 7, Poznań
Prowadzą: trenerzy Pracowni Kreska – psychologowie, psychoterapeuci

Indywidualne szkolenie trwa 2 godziny, koszt 1 godziny: 150-200zł (w zależności od terapeuty).

Na życzenie wystawiamy zaświadczenia o udziale w szkoleniu.

Zapisy:
biuro@pracowniakreska.com (prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr tel., tytułu szkolenia / szkoleń. Osoby chcące pracować indywidualnie prosimy o podanie odpowiadającego terminu oraz godziny – w odpowiedzi prześlemy proponowany termin szkolenia)
tel: 518 847 434

lista warsztatów