Samopoznanie

Pracownia Rozwoju Osobistego Kreska w Poznaniu zaprasza na warsztaty: SAMOPOZNANIE

samopoznanie

Życzę ci siły, abyś pogodził się z tym, czego zmienić nie możesz; odwagi, abyś zmienił to, co zmienić możesz; i mądrości, abyś potrafił odróżnić jedno od drugiego.
(Reinhold Niebuhr)

Głębokie, prawdziwe samopoznanie jest punktem wyjścia do zrozumienia siebie samego, a także do pracy nad sobą. Wgląd w mechanizmy swojego życia psychicznego oraz samoświadomość swojego indywidualnego sposobu przeżywania świata są niezastąpione w procesie rozwoju zarówno osobistego, jak i zawodowego. Zdobywanie wiedzy o sobie samym pomaga w radzeniu sobie ze stresem, w budowaniu poczucia własnej wartości, w komunikacji, w tworzeniu relacji przyjacielskich i miłosnych. A przy tym jest fascynującą podróżą, być może najciekawszą ze wszystkich dotąd przez nas odbytych.

Podczas zajęć za pomocą różnorodnych ćwiczeń będziemy odkrywać cechy naszej osobowości i temperamentu, siebie samego, także w relacji z innymi osobami. Zamiast zalet i wad będziemy rozmawiać o tym, co jest dla nas użyteczne i co pozwala nam osiągać swoje cele, jednocześnie pozostając w prawdziwych i dających satysfakcję relacjach z innymi, a także o takich obszarach naszego Ja, które chcielibyśmy rozwijać i doskonalić.

Projekt bez tytułu (47)

Program:

    • Moja osobowość
    • Mój temperament
    • Moje relacje

 

Można uczestniczyć we wszystkich warsztatach lub tylko w wybranych / wybranym.

Miejsce: ul. Byczyńska 7, Poznań
Prowadzi: trenerzy Pracowni Kreska – psychologowie, psychoterapeuci

Jeśli jesteś zainteresowana/y tym tematem, skontaktuj się z nami – poinformujemy Cię, kiedy odbywa się kolejny warsztat.

W związku z dużą liczbą pytań informujemy, że warsztaty ”Samopoznanie” prowadzimy również w formie indywidualnej.
Indywidualne szkolenie trwa 3 godziny (po 1 godzinie na każde z 3 zagadnień; można również wybrać tylko 1 lub 2 z tych tematów, wtedy szkolenie będzie odpowiednio krótsze), koszt 1 godziny: 150-200zł (w zależności od terapeuty).

Zapisy:
biuro@pracowniakreska.com (prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr tel., tytułu szkolenia / szkoleń. Osoby chcące pracować indywidualnie prosimy o podanie odpowiadającego terminu oraz godziny – w odpowiedzi prześlemy proponowany termin szkolenia)
tel: 518 847 434

 

lista warsztatów