Anna Grzybowska

Anna Grzybowska - psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, pracuje z osobami dorosłymi
Anna Grzybowska – psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, pracuje z osobami dorosłymi

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. W pracy zawodowej zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych.

Psychologia jest moją pasją od zawsze, dlatego w wykonywaną pracę wkładam duże zaangażowanie i uwagę, oraz nieustannie dbam o swój rozwój zawodowy, biorąc udział w kursach i szkoleniach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W swojej pracy kieruję się zasadą, że to pacjent, jako niepowtarzalna i wyjątkowa jednostka, jest specjalistą od samego siebie, a terapeuta towarzyszem i przewodnikiem, który razem z pacjentem zajmuje się analizą myśli, przekonań i emocji, oraz ich interakcji, otwierając drogę do zmiany.

Aby zapisać się na konsultację indywidualną:

Prześlij na adres biuro@pracowniakreska.com swoje imię, nazwisko, nr tel. oraz podaj dni i godziny, w których jesteś dyspozycyjna/y. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie zapisu wraz z propozycją terminu spotkania. Możesz zapisać się również telefonicznie poprzez nasz sekretariat: 518 847 434
Jedna sesja trwa 50 minut i kosztuje 180 zł.