Kacper Brylski

Kacper Brylski - psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą
Kacper Brylski – psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą

Jestem psychologiem z doświadczeniem w prowadzeniu terapii oraz pomocy psychologicznej. Moim zadaniem jest pomaganie ludziom w osiągnięciu zdrowia psychicznego i emocjonalnego, a także w radzeniu sobie z życiowymi wyzwaniami. Moja praca opiera się na głębokim zrozumieniu i empatii wobec pacjentów oraz na stosowaniu sprawdzonych metod terapeutycznych. Obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.

Moja droga do tego zawodu rozpoczęła się od studiów psychologicznych na Uniwersytecie Szczecińskim, które pozwoliły mi zdobyć solidną wiedzę teoretyczną. Następnie podjąłem intensywne szkolenia i praktyki, które umożliwiły mi zdobycie praktycznych umiejętności w pracy z klientami. Pracowałem z różnymi grupami wiekowymi i osobami o różnych problemach emocjonalnych i psychologicznych.

W mojej pracy kładę duży nacisk na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, jak również zrozumienie ich obecnego spostrzegania świata oraz problemów, z którymi się borykają, sprawia, iż jestem bardziej efektywny w pracy z nimi. Rozumiem, że każda osoba jest unikalna i ma swoje własne potrzeby i cele terapeutyczne. Dlatego dostosowuję moje podejście do konkretnych potrzeb każdego klienta, korzystając z różnych technik terapeutycznych z nurtu terapii poznawczo-behawioralnej, terapii schematów lub terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Jako psycholog zdaję sobie sprawę, jak trudne mogą być procesy zmiany i samorozwoju. Dlatego jestem tu, aby wesprzeć Cię na każdym etapie Twojej terapeutycznej podróży. Moim celem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której możesz wyrazić swoje uczucia, myśli i obawy, a także zdobyć nowe umiejętności i strategie radzenia sobie z trudnościami.

Wierzę w moc terapii i jestem przekonany, że wspólnie możemy pracować nad osiągnięciem Twoich celów i poprawieniem Twojego samopoczucia psychicznego. Jeśli szukasz wsparcia psychologicznego dla siebie bądź swojego dziecka i chcesz rozpocząć proces zmiany, jestem tu, aby Ci pomóc.

Aby zapisać się na konsultację indywidualną:

Prześlij na adres biuro@pracowniakreska.com swoje imię, nazwisko, nr tel. oraz podaj dni i godziny, w których jesteś dyspozycyjna/y. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie zapisu wraz z propozycją terminu spotkania. Możesz zapisać się również telefonicznie poprzez nasz sekretariat: 518 847 434
Jedna sesja trwa 50 minut i kosztuje 180 zł.