Marta Mytko

Marta Mytko psycholog, psychoterapeutka w trakcie szkolenia, pracuje z dziećmi i młodzieżą

Jestem psychologiem (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), pracuję z dziećmi od trzeciego roku życia oraz z nastolatkami. W swojej pracy stosuję podejście poznawczo-behawioralne, odwołuję się też do myślenia systemowego i założeń Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.  

Ukończyłam pierwszy, dwuletni etap Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS, kurs podstawowy psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzin (Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej), podstawowy kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Roczne Szkolenie w Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży. Ponadto uczestniczyłam w wielu szkoleniach, m. in. „Strażnicy Uśmiechu – przygotowanie do realizacji programu profilaktyczno-wychowawczego”, „Self-compassion i zabawy budujące poczucie własnej wartości w praktyce terapeutycznej z dziećmi”, „Praca z ciałem i techniki terapii zabawą w obniżaniu napięcia i regulacji wysoko wrażliwych dzieci”.  

Zdobywałam doświadczenie, pracując w Przedszkolu nr 150 „Baśniowy Dom”, Przedszkolu nr 2 w Poznaniu, Szkole Podstawowej Da Vinci, Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Gabinetach Lekarskich Medicor w Poznaniu. 

Oprócz pracy psychologicznej realizuję się też jako polonista (ukończyłam także studia z zakresu filologii polskiej) w szkole podstawowej i liceum. 

Pomagam dzieciom i nastolatkom borykającym się z trudnościami emocjonalnymi, mającym kłopot w nawiązaniu relacji z rówieśnikami, niepewnym siebie. Wspieram rodziców w poszukiwaniu rozwiązań trudnych sytuacji i rozwijaniu kompetencji. 

Wierzę, że dobra, wspierająca relacja jest kluczem do rozwiązania problemów dużych i małych ludzi. 

Prywatnie jestem miłośniczką kotów, a w wolnych chwilach sięgam po książkę.  

Aby zapisać się na konsultację indywidualną:

Prześlij na adres biuro@pracowniakreska.com swoje imię, nazwisko, nr tel. oraz podaj dni i godziny, w których jesteś dyspozycyjna/y. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie zapisu wraz z propozycją terminu spotkania. Możesz zapisać się również telefonicznie poprzez nasz sekretariat: 518 847 434
Jedna sesja trwa 50 minut i kosztuje 180 zł.
Adres: ul. Byczyńska 7, Poznań